HAKKIMIZDA

Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ.  , ticaret hayatına 1992 yılında İstanbul’un Beyazıt semtinde ilk döviz bürosunu hizmete açarak başlamıştır. Dünyada ve ülkemizde döviz alışverişinin giderek artan bir öneme sahip olmasıyla birlikte Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ.   aynı paralelde büyüyerek işlem hacmini ve müşteri portföyünü ön görülü bir şekilde genişletmiştir.

Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ.  olarak önceliğimiz ilkelerimize bağlı kalarak büyümek bu büyümenin vermiş olduğu güç ile fiyat istikrarı, kaliteli hizmet ve güvenilir uzun vadeli hizmet suna bilmektir.

Müşteri memnuniyetini ilerlete bilmek için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Son sistem cihazlarımız ve yeni şubelerimiz ile sizlere sunduğumuz hizmeti birleştirmek adınaCengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ. 2015 yılında hizmete sokmuş bulunmaktayız.

Cengizler Döviz olarak vizyonumuz istikrarlı stratejiler ile belirlenen hedeflerin kaliteli, güvenilir ve samimi bir şekilde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ.  bir Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ. iştirakidir.
Cengizler Döviz Yetkili Müessese AŞ. olarak hizmet verdiğimiz markalarımızı ziyaret ederek hakkımızda daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Teşekkür ederiz

ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
BİZE ULAŞIN